گروه مهندسی ایده پردازان آماده مشاوره و همکاری در طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی

مونتاژ SMD : مونتاژ SMD

در روش مونتاژ SMD قطعات به صورت مستقیم بر روی سطح برد نصب می شوند. این مونتاژ به عنوان نصب مسطح مشهور است این روش در سال ۱۹۶۰ توسعه داده شد. و در سال ۱۹۸۰ به طور فزاینده محبوب شد.

امروزه تقریبا تمامی سخت افزارهای الکترونیکی با استفاده از تکنولوژی SMD ساخته شده است. هدف از مونتاژ به این روش تولید بردهایی است که ارزان بوده و در صورت خرابی بدون تعمیر تعویض شوند.

استفاده از تکنولوژی smd  بعلت تمایل بازار برای تکنولوژی کوچکتر ، سریع تر و بهتر است .

گروه مهندسی ایده پردازان با سال ها سابقه طراحی و مونتاژ برد های الکترونیک SMD و بردهای الکترونیکی DIP و بهره مندی از کادر باتجربه و تحصیل کرده با استفاده از تجهیزات مدرن و استاندارد آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

این گروه توانایی لازم برای همراهی شما در تمامی مراحل پروژه شامل : طراحی ، مونتاژ برد ، اسمبل کردن ، تست ، عیب یابی ، تعمیر ، تامین قطعات و بهینه سازی مدارات الکترونیکی را دارا می باشد. کلیه مراحل با بالاترین کیفیت توسط مهندسین و تکنسین های الکترونیک انجام و QC می شود.

پارامتر هایی که در هزینه مونتاژ مدار موثر است:

  • حجم کل تولید چقدر است
  • در هر برد چه تعداد پایه SMD وجود دارد
  • چه دقتی برای مونتاژ نیاز است (بسته به طراحی و فاصله پایه قطعات)
  • مونتاژ یک رو است یا دو رو

مزایای مونتاژ   SMD :

  • افزایش سرعت تولید
  • کاهش دخالت نیروی انسانی
  • کاهش هزینه
  • کاهش مصرف قلع
  • کاهش تولید گرما
  • کاهش مصرف برق

کیفیت اعتبار ماست

بدون شک توجه شما مشتریان گرامی به کیفیت و تلاش ما در برآورده کردن خواست شما است که امروز ایده پردازان را به این مرحله رسانده، از حساسیت شما بر کیفیت کار استقبال می کنیم. آسوده باشید.

همه چیز در یک جا:

اگر علاوه بر مونتاژ، تولید  یا واردات قطعات خود را نیز به ما واگذار کنید، همه مسئولیت بر عهده ماست، زمان بندی، کنترل کیفی و قیمت تمام شده را برایتان مدیریت کرده و محصول نهایی را به شما تحویل می دهیم…

قیمت رقابتی:

ایده پردازان می تواند با رقبای چینی خود قیمت مشابهی را به شما ارائه دهد. اگر از هزینه های گمرک، زمان طولانی ترخیص بار و آزمایشات گوناگون در فرآیند واردات خسته شده اید پیشنهاد میکنیم اولین همکاری خود را با ما شروع کنید.

سرعت تحویل بالا:

ماشین آلات ایده پردازان با قدرت مونتاژ ۵۰۰۰۰ قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تحویل دهد. به طور میانگین از زمان ثبت سفارش تا تحویل هر تعداد برد حدود ۲ هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای تولید محصول شما وقت بگذاریم.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

خدمات پس از فروش

خدمات پس ار فروش هر محصول اعتبار آن محصول و شرکت تولید کننده میباشد. شرکت ایده پردازان مفتخر است اعلام نماید آماده‌ی انجام کلیه خدمات پس از فروش در کلیه شهرها می‌باشد.

طراحی سایت
Follow by Email
Facebook
LinkedIn
Instagram
SOCIALICON