گروه مهندسی ایده پردازان آماده مشاوره و همکاری در طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی

ریموت رسیور خودرو

واژه ریموت برگرفته شده از واژه انگلیسی “remote” به معنای “دور دست” و یا “فاصله زیاد” می باشد. دلیل استفاده از این نام برای دستگاه های کنترل آن است که به کاربر اجازه می دهد که به وسیله مورد نظر خود را از فاصله دور دسترسی داشته باشد.

در واقع ریموت ماشین به وسیله ای گفته می شود که به کاربر امکان کنترل یک وسیله را از راه دور را می دهد .

ریموت کنترل ماشین دارای یک فرستنده و یک گیرنده می باشند که فرستنده درون دستگاه ریموت و گیرنده درون ماشین یا دستگاهی که ریموت جهت کنترل آن بکار گرفته شده است قرار می گیرد.

فرستنده ها با استفاده از ارسال سیگنال به گیرنده پروسه های باز و بسته شدن درب ماشین، فعال سازی و یا غیر فعال کردن دزدگیر ماشین و سایر پروسه های مربوطه را کنترل می نمایند و این سیگنال ها عموما از جنس اینفرارد  یا مادون قرمز می باشند.

لرنینگ چیست

برای آنکه فرستنده بتواند با گیرنده ارتباط برقرار کند باید با گیرنده مچ شود یا اصطلاحا لرن گردد. مچ کردن ریموت ماشین و یا لرن کردن ریموت به پروسه ای گفته می شود که آن دستگاه ریموت کنترل خام که هنوز با هیچ ماشینی ست نشده است را روی مدار اصلی یا دریافت کننده (receiver) اضافه می کنند.

سفارشات ریموت رسیور خودرو

شرکت ایده پردازان آمادگی دریافت سفارشات تولید انواع ریموتهای خودرویی از جمله خودروهای سایپا و ایران خودرو را دارا می باشد .میتوانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره یاسفارش گذاری تماس حاصل نمایید .

کیفیت اعتبار ماست

بدون شک توجه شما مشتریان گرامی به کیفیت و تلاش ما در برآورده کردن خواست شما است که امروز ایده پردازان را به این مرحله رسانده، از حساسیت شما بر کیفیت کار استقبال می کنیم. آسوده باشید.

همه چیز در یکجا

اگر علاوه بر مونتاژ، تولید  یا واردات قطعات خود را نیز به ما واگذار کنید، همه مسئولیت بر عهده ماست، زمان بندی، کنترل کیفی و قیمت تمام شده را برایتان مدیریت کرده و محصول نهایی را به شما تحویل می دهیم…

قیمت رقابتی

ایده پردازان می تواند با رقبای چینی خود قیمت مشابهی را به شما ارائه دهد. اگر از هزینه های گمرک، زمان طولانی ترخیص بار و آزمایشات گوناگون در فرآیند واردات خسته شده اید پیشنهاد میکنیم اولین همکاری خود را با ما شروع کنید.

سرعت تحویل بالا

ماشین آلات ایده پردازان با قدرت مونتاژ ۵۰۰۰۰ قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تحویل دهد. به طور میانگین از زمان ثبت سفارش تا تحویل هر تعداد برد حدود ۲ هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای تولید محصول شما وقت بگذاریم.

خدمات پس از فروش

خدمات پس ار فروش هر محصول اعتبار آن محصول و شرکت تولید کننده میباشد. شرکت ایده پردازان مفتخر است اعلام نماید آماده‌ی انجام کلیه خدمات پس از فروش در کلیه شهرها می‌باشد.

طراحی سایت
Follow by Email
Facebook
LinkedIn
Instagram
SOCIALICON