گروه مهندسی ایده پردازان آماده مشاوره و همکاری در طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی

ریموت های بلوتوثی 

بلوتوث یک سیستم ارتباط رادیویی (بدون سیم) با برد کوتاه است که برای انتقال داده و برقراری ارتباط بین دو دستگاه دارای فرستنده و گیرنده ی رادیویی از آن استفاده می گردد.

ریموت بلوتوثی از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که از مهمترین بخش های آن می توان به بخش فرستنده ی امواج رادیویی و بخش کنترل باز کردن و قفل کردن درب  اشاره نمود.

 

نحوه کارکرد ریموت بلوتوثی

نحوه ی کارکرد این ریموت ها به این صورت است که بر روی آن چند دکمه تعبیه می شود و با تنظیم آن دکمه ها می توان با فشردن هر دکمه یک دستور خاص را به گیرنده ی امواج ارسال نمود. ریموت های بلوتوثی از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که از مهمترین بخش های آن می توان به بخش فرستنده ی امواج رادیویی و بخش کنترل باز کردن و قفل کردن درب اشاره نمود.

فرمان حرکت به کمک سیگنال های ماکروویو به رسیور منتقل شده و در رسیور سیگنال حامل از سیگنال فرمان جداسازی میشود. سپس رسیور سیگنال فرمان را رمز گشایی (دکود) می نماید و این فرمان به مرکز کنترل منتقل شده و عملیات متناسب با آن انجام می شود.

فرکانس کاری ریموت و رسیور باید یکسان باشد تا فرآیند ارسال و دریافت اطلاعات میان آن دو مقدور باشد. پرکاربردترین فرکانس ها در ریموت کنترل های مورد استفاده در زمینه های مختلف ۳۱۵MHz، ۴۳۳MHz در طرحهای بتایی و آزرایی می باشند.

 

کیفیت اعتبار ماست

بدون شک توجه شما مشتریان گرامی به کیفیت و تلاش ما در برآورده کردن خواست شما است که امروز ایده پردازان را به این مرحله رسانده، از حساسیت شما بر کیفیت کار استقبال می کنیم. آسوده باشید.

همه چیز در یک جا

اگر علاوه بر مونتاژ، تولید  یا واردات قطعات خود را نیز به ما واگذار کنید، همه مسئولیت بر عهده ماست، زمان بندی، کنترل کیفی و قیمت تمام شده را برایتان مدیریت کرده و محصول نهایی را به شما تحویل می دهیم…

قیمت رقابتی

ایده پردازان می تواند با رقبای چینی خود قیمت مشابهی را به شما ارائه دهد. اگر از هزینه های گمرک، زمان طولانی ترخیص بار و آزمایشات گوناگون در فرآیند واردات خسته شده اید پیشنهاد میکنیم اولین همکاری خود را با ما شروع کنید.

سرعت تحویل بالا

ماشین آلات ایده پردازان با قدرت مونتاژ ۵۰۰۰۰ قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تحویل دهد. به طور میانگین از زمان ثبت سفارش تا تحویل هر تعداد برد حدود ۲ هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای تولید محصول شما وقت بگذاریم.

خدمات پس از فروش

خدمات پس ار فروش هر محصول اعتبار آن محصول و شرکت تولید کننده میباشد. شرکت ایده پردازان مفتخر است اعلام نماید آماده‌ی انجام کلیه خدمات پس از فروش در کلیه شهرها می‌باشد.

طراحی سایت
Follow by Email
Facebook
LinkedIn
Instagram
SOCIALICON