گروه مهندسی ایده پردازان آماده مشاوره و همکاری در طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی

تولید و واردات قطعات و بردهای الکترونیکی تولید و واردات قطعات و بردهای الکترونیکی

این شرکت با هدف تامین قطعات، تجهیزات و بردهای الکترونیکی از جمله بردهای الکترونیکی لوازم خانگی با رویکردی فنی و بازرگانی پا به عرصه رقابت وتلاش نهاده و با بررسی نیازها در برخی برندهای پرمصرف، در به حداقل رساندن قیمت تمام شده و زمان تحویل برای این برندها و با ایجاد شبکه وسیع و متنوع در کشورهای مختلف و توجه به حساسیت خرید فطعات در تامین و تحویل اقدامات موثری را بعمل آورده است.

در این راستا با سرلوحه قراردادن اصل مشتری مداری و اصول حرفه‌ای بازرگانی و با در اختیار داشتن مهندسین و کارشناسان زبده در حوزه های تخصصی مذکور و توانایی برقراری ارتباط و خرید از تولیدکنندگان معتبر و با کیفیت، آمادگی خود را مبنی بر تامین کلیه نیازهای صنایع کوچک و بزرگ در بخش‌ لوازم خانگی را اعلام میدارد.

ساخت بردهای ویژه

اگر بردتان ویژگی های خاصی دارد که ساخت آن با تکنولوژی موجود در ایران امکان پذیر نیست ، نگران نباشید ، ما بردهایتان را با همکاری پیشرفته ترین کارخانه های دنیا میسازیم.

ضمانت کالای خودرا از ما بخواهید

  • کنترل کیفیت (QC) و تست تمام بردهای الکترونیکی
  • تست تمام پارامترهای برد جهت ارزیابی روند تولید
  • ارائه مشاوره جهت تولید ورژن آپدیت شده محصول در پارت‌های بعدی تولید
  • بسته بندی و نهایی سازی محصول جهت عرضه به بازار
  • خدمات پس از فروش محصول (بردالکترونیکی)
  • ارائه ضمانت محصول (بردالکترونیکی)

کیفیت اعتبار ماست

Maecenas consectetur nulla dolor, ac porttitor nunc hendrerit quis. Proin vitae rhoncus purus, id commodo massa. Aliquam erat volutpat.

همه چیز در یک جا

اگر علاوه بر مونتاژ، تولید  یا واردات قطعات خود را نیز به ما واگذار کنید، همه مسئولیت بر عهده ماست، زمان بندی، کنترل کیفی و قیمت تمام شده را برایتان مدیریت کرده و محصول نهایی را به شما تحویل می دهیم…

قیمت رقابتی

ایده پردازان می تواند با رقبای چینی خود قیمت مشابهی را به شما ارائه دهد. اگر از هزینه های گمرک، زمان طولانی ترخیص بار و آزمایشات گوناگون در فرآیند واردات خسته شده اید پیشنهاد میکنیم اولین همکاری خود را با ما شروع کنید.

سرعت تحویل بالا

ماشین آلات ایده پردازان با قدرت مونتاژ ۵۰۰۰۰ قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تحویل دهد. به طور میانگین از زمان ثبت سفارش تا تحویل هر تعداد برد حدود ۲ هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای تولید محصول شما وقت بگذاریم.

خدمات پس از فروش

خدمات پس ار فروش هر محصول اعتبار آن محصول و شرکت تولید کننده میباشد. شرکت ایده پردازان مفتخر است اعلام نماید آماده‌ی انجام کلیه خدمات پس از فروش در کلیه شهرها می‌باشد.

طراحی سایت
Follow by Email
Facebook
LinkedIn
Instagram
SOCIALICON