گروه مهندسی ایده پردازان آماده مشاوره و همکاری در طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی

تولید و واردات بردهای الکترونیکی لوازم خانگی یکی

شرکت ایده پردازان با تجربه ای بالا در زمینه تولید و واردات انواع برد لوازم خانگی از قبیل برد جاربرقی،برد چای ساز ، برد مایکروفر و غداساز و پنکه و … اقدام به راه اندازی خط تولید و واردات بردهای لوازم خانگی نموده و با آگاهی به استانداردها و حساسیت های موجود در این حوزه سعی در اراِئه بهترین کیفیت با هزینه تمام شده مناسب دارد که حضور مدیران کارآزموده و متعهد با ارتباط قوی و مستمر با کشورهای خارجی جهت تامین قطعات و وجود خط مونتاژ  ماشینیDIP و SMD و استقرار به روزترین دستگاههای این شرکت را برای رسیدن به این مهم یاری رسانده است

حساسیت در بردهای لوازم خانگی و تلاش برای ارائه بهترین کیفیت با استانداردهای مد نظر مشتری ، باعث شده شرکت ایده پردازان با بروز کردن دائمی خطوط تولید خود پیشگام در کسب رضایت مشترین گردد.

این شرکت آمادگی دریافت سفارشات تولید،طراحی و واردات بردهای لوازم خانگی را دارا می باشد .میتوانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره یاسفارش گذاری تماس حاصل نمایید .

کیفیت اعتبار ماست

بدون شک توجه شما مشتریان گرامی به کیفیت و تلاش ما در برآورده کردن خواست شما است که امروز ایده پردازان را به این مرحله رسانده، از حساسیت شما بر کیفیت کار استقبال می کنیم. آسوده باشید.

همه چیز در یکجا

اگر علاوه بر مونتاژ، تولید  یا واردات قطعات خود را نیز به ما واگذار کنید، همه مسئولیت بر عهده ماست، زمان بندی، کنترل کیفی و قیمت تمام شده را برایتان مدیریت کرده و محصول نهایی را به شما تحویل می دهیم

قیمت رقابتی

ایده پردازان می تواند با رقبای چینی خود قیمت مشابهی را به شما ارائه دهد. اگر از هزینه های گمرک، زمان طولانی ترخیص بار و آزمایشات گوناگون در فرآیند واردات خسته شده اید پیشنهاد میکنیم اولین همکاری خود را با ما شروع کنید..

سرعت تحویل بالا

ماشین آلات ایده پردازان با قدرت مونتاژ ۵۰۰۰۰ قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تحویل دهد. به طور میانگین از زمان ثبت سفارش تا تحویل هر تعداد برد حدود ۲ هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای تولید محصول شما وقت بگذاریم.

خدمات پس از فروش

خدمات پس ار فروش هر محصول اعتبار آن محصول و شرکت تولید کننده میباشد. شرکت ایده پردازان مفتخر است اعلام نماید آماده‌ی انجام کلیه خدمات پس از فروش در کلیه شهرها می‌باشد.

طراحی سایت
Follow by Email
Facebook
LinkedIn
Instagram
SOCIALICON